Ekibimiz

EKİBİMİZ

 

NİLÜFER ÇİÇEK

CEO – Mimar
2003 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, mimarlık alanındaki bilgi ve deneyimlerini ilgili mühendislik dalları ve diğer disiplinlerle entegre ederek teknik ve pratik anlamda ileri boyuta taşımaya devam etti.

2005 – 2010 yılları arasında, AVM konusunda Türkiye’ye öncülük eden uluslararası ölçekli üç büyük forum AVM projesinde, konsept tasarım aşamasından inşaatın tamamlanmasına Kadarki süreçte proje şefliği ve proje müdürlüğü görevlerini üstlendi. Bahsi geçen projeler içinde yer alan Forum Mersin AVM, International Council of Shopping Centers (ICSC) tarafından 2009 yılında Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödülüne layık görüldü. Uluslararası ölçekteki önemli endüstriyel yapıların ve fabrika binalarının projelendirme ve inşaat sürecine dahil olarak proje yönetimi konusundaki tecrübelerini arttırdı. Elde ettiği çok yönlü mesleki kazanımlar doğrultusunda profesyonel iş hayatının temellerini attı.

2011 yılının ilk çeyreğinde Pronil Mimarlık’ı kuran Nilüfer Çiçek; genç, yetenekli ve dinamik proje ekibi ile birlikte farklı tipolojilerde ve ölçeklerde nitelikli projeler üretmeye ve bu projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

 

 


 

AŞKIM CANSIN ÖZER

Mimar
2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı çeşitli projelerde cephe sistem detaylarının tasarımı, farklı mimari ölçeklerde uygulama projelerinin geliştirilmesi ve saha koordinasyonunun sağlanması gibi çeşitli süreçlerde deneyim kazandı. 2014’te dahil olduğu Pronil Mimarlık’ta ruhsat ve uygulama projelerinin hazırlanması, mimari detay çözümlerinin üretimi ve mühendislik disiplinleriyle koordinasyonun yönetimi üzerinde uzmanlaşarak kariyerine devam etmektedir.

 

 


 

TUĞÇE DARCAN

Y.Mimar
İTÜ Mimarlık Bölümü’nde aldığı lisans eğitimini 2011 yılında fakülte birincisi olarak bitirdi. İTÜ Mimari Tasarımda Bilişim Yüksek Lisans Programı’nda devam ettiği yükseköğreniminin ikinci yarısında, Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında Viyana’da öğrenim gördü. Viyana Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Georg Franck’ın eş danışmanlığında sürdürdüğü tez çalışmasını 2014 yılında tamamladı. Aynı yıl Pronil Mimarlık’ın kadrosuna katılarak farklı ölçek ve kategorilerdeki mimari projelerin tasarımı ve sunumu üzerine yoğunlaştı. Mimari tasarım odaklı çalışmalarının yanı sıra avan proje sürecinin yönetimi ve uygulama projelerinin hazırlanmasına ilişkin deneyim kazanarak ofis bünyesindeki çalışmalarına ve mimarlık kariyerine devam etmektedir.

 

 


 

MERT CİVAN

Mimar
2013 yılını Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında Barcelona UPC-ETSAV’da geçirdi. 2015 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden dereceyle mezun oldu. Birçok öğrenci yarışmasında finalist derecesinde başarı gösterdi. Mezuniyetini takiben şantiye-saha çalışmalarında tecrübe kazandı. 2015 yılında katıldığı Pronil Mimarlık bünyesinde, mimari tasarım, sunum ve mimari görselleştirme üzerine çalışmalarını sürdürerek kariyerine devam etmektedir.

 

 


 

MUSTAFA ŞELECİ

Mimar
2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Mimari Tasarım kürsüsünde yüksek lisans eğitimine başladı. Bu sırada, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı çeşitli projelerde, mimari tasarım, farklı ölçeklerde mimari ve iç mimari uygulama projelerinin geliştirilmesi ile saha koordinasyonunun sağlanması gibi süreçlerde deneyim kazandı. 2011 yılından itibaren Pronil Mimarlık ekibiyle birlikte farklı ölçek ve tipolojilerdeki yapıların ve bu yapılara ait iç mekanların üç boyutlu olarak görselleştirilmesi ve tasarımı ile ilgili çalışmalar yapmıştır.